A woman holding a white fabric tote bag for reusable and environment concept

Gadżety reklamowe w ekologicznym stylu są obecnie bardzo popularne. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszą się bawełniane torby reklamowe. Jak zamówić torby z własnym nadrukiem?

Dlaczego warto wybrać bawełniane torby reklamowe?

Torby reklamowe z bawełny to jeden z uniwersalnych gadżetów reklamowych, który sprawdza się jako podarunek dla klientów, kontrahentów, uczestników eventów czy pracowników.

Firmy, których domeną jest produkcja toreb reklamowych z nadrukiem, prezentują je w wielu wariantach pod kątem wielkości, długości uszu, rodzaju dna, boków czy typu tkaniny. Poza torbami zakupowymi popularne są również w worki ściągane i plecaki bawełniane.

Torby bawełniane są bardzo użytecznymi wyrobami, które doskonale nadają się do noszenia zakupów i innych przedmiotów. Są wielorazowe, trwałe, nadają się do prania oraz znakomicie wpisują się w trendy zero waste i eko, ponieważ wykonane są z naturalnego, biodegradowalnego materiału.

Dzięki personalizacji, na przykład przez proces sitodruku, torby uzyskują również indywidualny wygląd i mogą skutecznie promować firmę, markę czy event zawsze wtedy, gdy będą używane.

Jak przebiega produkcja toreb reklamowych z nadrukiem?

Do produkcji stosowane są najczęściej gotowe torby reklamowe, chociaż niektóre firmy wykonują je również na zamówienie w dowolnej formie według życzeń klienta.

Żeby nadrukować na torbie logo, inną grafikę albo napis, należy dostarczyć projekt graficzny. Powinien być on przygotowany z uwzględnieniem techniki nadruku.

Następnie na torbach wykonuje się nadruki zgodnie z dostarczonym projektem. Najczęściej stosuje się do tego celu maszyny do nadruku na torbach techniką sitodruku, który polega na zastosowaniu specjalnego sita drukarskiego. Proces sitodruku pozwala na stworzenie trwałych, odpornych na czynniki zewnętrzne nadruków jednokolorowych i wielokolorowych. Jednocześnie jest on bardzo atrakcyjny cenowo.

Wielu producentów może również wykonać prototyp torby przed założeniem większego zamówienia przez klienta. Dzięki temu może on ocenić, czy konkretny produkt całkowicie spełnia jego oczekiwania.

Gdzie zlecam ekologiczne torby reklamowe z logo mojej firmy?

Obecnie produkcja toreb reklamowych z nadrukiem jest prowadzona przez firmę artpress.pl/torby-ekologiczne/, która dysponuje odpowiednim zapleczem do realizacji zamówień.

Korzystam z artpress.pl od kilku miesięcy i nie mogę być bardziej zadowolony z zakupu. Jakość toreb nie ma sobie równych i uwielbiam to, jak są wykonane z trwałych materiałów. Bardzo się też cieszę, że znakomicie prezentuje się na nich logo mojej firmy! Personel jest również bardzo przyjazny i zawsze chętny do pomocy.

artpress.pl przyjmuje obecnie zamówienia na torby bawełniane z nadrukiem przez internet, co znacznie ułatwia proces ich zakupu. Aby zlecić znakowanie toreb, należy wtedy dostarczyć do producenta projekt graficzny i uzgodnić szczegóły zamówienia, w tym rodzaj toreb, ich nakład, czas realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *