Sprzedaż mieszkania może być męcząca i czasochłonna. Alternatywa dla wystawiania ogłoszeń i korzystania z usług biura nieruchomości investore.pl. Jaką kwotę za swoje mieszkanie można otrzymać w skupie?

Ile płacą skupy mieszkań?

Głównym celem skupu mieszkań jest pomoc klientom w transakcjach. Specjaliści ze skupu przeprowadzają kompleksowe wyceny i mogą odkupić nieruchomość nawet w ciągu paru dni, zajmując się wszystkimi formalnościami. Wypłatę można otrzymać gotówką – do ręki albo przelewem.

Ze względu na swoją specyfikę skup mieszkań za gotówę musi za każdym razem wykonać wycenę nieruchomości, którą klient chce sprzedać. Robi to przy pomocy rzeczoznawców. Na tej podstawie proponuje cenę – najczęściej stanowi on od 40% do 60% wartości nieruchomości.

Od czego zależy cena mieszkania?

Przy wycenie nieruchomości rzeczoznawca bierze pod uwagę szereg czynników warunkujących cenę mieszkania.

Na cenę mieszkania wpływają między innymi:
– lokalizacja
– metraż i rozkład
– rok budowy
– stan techniczny
– wyposażenie
– wady prawne

Wyślij zapytanie o wycenę mieszkania online

Aby dowiedzieć się, jaką kwotę może zaproponować skup mieszkań za gotówę, najlepiej wysłać do niego swoje zapytanie ofertowe. Można zrobić to za pośrednictwem internetu, korzystając ze specjalnych formularzy wyceny znajdujących się na stronach skupu.

Chociaż skupy proponują swoim klientom niższe ceny niż rzeczywista wartość nieruchomości, cieszą się dużą popularnością wśród tych osób, które doceniają szybkie i wygodne transakcje wraz z wypłatą gotówki od ręki.