Czy da się sprzedać mieszkanie do generalnego remontu, z lokatorem lub z długami? Tak, to możliwe. Co więcej, transakcja może odbyć się od ręki – bez długiego czekania na klienta. Aby zrealizować ją bezzwłocznie, wystarczy wybrać skup nieruchomości.

Jak działają skupy nieruchomości?

Skupy nieruchomości to firmy zajmujące się prowadzeniem transakcji nieruchomości, a dokładnie odkupywaniem ich od klientów. Skup kupuje je bezpośrednio, bez poszukiwania klientów, dlatego nie działa tak, jak agencje nieruchomości. Dzięki temu sprzedaż może odbyć się natychmiastowo.

Zazwyczaj transakcja w skupie nieruchomości trwa od 2 do 5 dni roboczych, a wypłata środków następuje od razu po sygnowaniu umowy.

Jakie mieszkania można sprzedać w skupie?

Firmy jak skup mieszkań skupnieruchomosciowy.pl mogą odkupić od klientów różne rodzaje nieruchomości, także te określane jako problematyczne.

Do nieruchomości problematycznych zaliczają się:
– mieszkania do remontu
– mieszkania zadłużone, na przykład w spółdzielni, z kredytem, z zajęciem komorniczym
– mieszkania z lokatorami
– mieszkania z umową dożywocia
– udziały w mieszkaniach

Dzięki usłudze skupu mieszkań każdy właściciel problematycznej nieruchomości może łatwo i szybko zrealizować transakcję oraz uzyskać pieniądze ze sprzedaży od ręki. Wystarczy tylko kilka minut, by wysłać zapytanie do skupu nieruchomości online, by w krótkim czasie otrzymać niezobowiązującą wycenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *