Właściciele niewielkich firm często korzystają z profesjonalnego oprogramowania ułatwiającego zarządzanie magazynami firmy. Poszukując najlepszej opcji, starają się dobrać rozwiązanie, które będzie niezawodne i jednocześnie intuicyjne oraz proste w obsłudze. Jak wybrać najlepsze programy magazynowe?

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

LoMag jest programem, który z łatwością spełni wymagania przedsiębiorców. Jest na tyle łatwy w obsłudze, że poradzi sobie z nim nawet osoba nie posiadająca szerokiej wiedzy w zakresie działania programów komputerowych, a jednocześnie – zapewnia kompleksowe działanie i pomaga w usystematyzowaniu stanów magazynowych.

Obsługa programu jest bardzo łatwa, a mnogość opcji ułatwiających kategoryzowanie dokumentów – bardzo duża. Moduł ten współpracuje z każdym dostępnym rodzajem oprogramowania i daje możliwość zarządzania kilkoma magazynami jednocześnie. Dodatkowo, pozwala na obsługę magazynów z poziomu różnych urządzeń – nie tylko komputerów stacjonarnych, ale także tabletów, smartfonów czy laptopów.

Bezproblemowa obsługa sklepów online

Wiele sklepów prowadzi działalność w formie niestacjonarnej. W takiej sytuacji ogromne znaczenie ma szybko i skutecznie działający program do magazynu: taki, który zapewni świetną jakość i szybkość działania. Dzięki temu ryzyko, że jakiś produkt zostanie sprzedany mimo braku jego faktycznej obecności w magazynie jest znikome. To sprawia, że klienci są zadowoleni, a właściciel firmy – może spać spokojniej wiedząc, że program odpowiednio obsługuje jego działalność.