Aplikacja magazynowa

to doskonała opcja dla tych, którzy korzystają nie tylko z urządzeń stacjonarnych, ale również mobilnych. Warto wspomnieć, że dzięki niej mamy pełną kontrolę nad obiektami niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. Zyskujemy wyjątkową swobodę, co przekłada się na wyższą efektywność pracy. Program magazynowy LoMag może zostać zainstalowany na smartfonie, czy też tablecie z systemem Android. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że oprogramowania na urządzenie mobilne nie jest dodatkowo płatne. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie niezawodność oraz podwyższoną funkcjonalność.

Przychód wewnętrzny

Zarządzając obiektami magazynowymi musimy mieć świadomość, że każdy ruch powinien zostać udokumentowany. Na szczęście dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu nie musimy tracić zbyt dużej ilości czasu. Jest to doskonała opcja dla tych, którzy pragną usprawnić pracę firmy. Z przychodem wewnętrznym mamy do czynienia w momencie, gdy towar ponownie wraca na stan.

Oczywiście dokument PW należy wystawić również w sytuacji, gdy dany towar został wyprodukowany w przedsiębiorstwie. Trafia on do magazynu, jednak nie pochodzi on z dostawy zewnętrznej.

Nowy dokument PW

Utworzenie nowego dokumentu PW jest niezwykle proste, a więc nie trzeba obawiać się nieprawidłowości. Pierwszym krokiem jest uruchomienie oprogramowania oraz wskazanie odpowiedniego magazynu. Okienko tworzenia dokumentu PW możemy wywołać poprzez skór klawiszowy lub kliknięcie w właściwą ikonkę znajdującą się na pasku menu.

Podczas uzupełniania formularza musimy wskazać towar, a także określić jego ilość. Wszystko zależy od tego, ile sztuk produktów powróciło do magazynu.