Ceny mieszkań idą w górę także we Wrocławiu. Ile trzeba obecnie zapłacić za własny lokal mieszkalny we Wrocławiu? Sprawdź przegląd cen w pierwszej połowie 2021 roku.

Ceny nowych mieszkań we Wrocławiu

Wrocław znajduje się w czołówce miast w Polsce z najwyższymi cenami nieruchomości. Wprawdzie nie są one aż tak drogie, jak w Warszawie, Krakowie czy w Gdańsku, ale znajdują się powyżej średniej dla całego kraju.

Według wskazań serwisu Otodom, w przypadku ofert od sprzedających jak deweloper Wrocław to średnia cena nieruchomości w marcu 2021 plasująca się na poziomie 8 861 zł za metr kwadratowy.

Najmniej kosztują lokale o dużym metrażu powyżej 60 metrów kwadratowych, ponieważ średnia cena za metr kwadratowy to wtedy 8 236 zł, natomiast najwięcej kosztują kawalerki o metrażu do 38 metrów kwadratowych, gdzie za jeden metr kwadratowy trzeba zapłacić średnio 9 569 złotych.

Gdzie kupić tanie mieszkanie we Wrocławiu?

Zainteresowani zakupieniem taniego mieszkania we Wrocławiu powinni przede wszystkim zapoznać się z ofertami na obrzeżach miasta. To właśnie tam można kupić je w najniższych cenach i często z dodatkowymi rabatami.

U dewelopera Dachbud oferta mieszkań obejmuje obecnie dwie popularne dzielnice, a mianowicie Psie Pole oraz Nowy Dwór. To właśnie tam w realizacji znajduje się wiele nowych inwestycji w przystępnych cenach – nawet poniżej 8 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

A aktualnymi cenami nieruchomości we Wrocławiu można zapoznać się już teraz na stronach internetowych deweloperów oraz w portalach ogłoszeniowych.

Zerknij na: Dachbud kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *