Masz na sprzedaż nieruchomość? W takiej sytuacji weź pod uwagę różne formy jej sprzedaży. Kiedy warto zdecydować się na skup nieruchomości? Co można w nim sprzedać?

Skup nieruchomości – czym jest?

Firma prowadząca działalność jako skup nieruchomości prowadzi usługi w ramach transakcji nieruchomości i odkupuje je od klientów za gotówkę.

W porównaniu z innymi formami sprzedaży nieruchomości skupy zapewniają bardzo szybką transakcję. Wtedy można odsprzedać ją w ciągu paru dni, co jest najlepszą opcją dla osób, które nie mogą czekać na kupca. Ponadto skup nieruchomości investore.pl to wygoda i bezpieczeństwo transakcji.

Na polskim rynku działa obecnie wiele skupów nieruchomości, które specjalizują się w odkupowaniu od swoich klientów różnych rodzajów mienia.

Jakie nieruchomości odkupi skup?

W firmach jak skupy nieruchomości można sprzedać praktycznie każdy rodzaj nieruchomości. Jakie z nich sprzedawane są najczęściej?

1. Skup mieszkań – tych w dobrym stanie, ale też z wadami prawnymi i fizycznymi, na przykład do remontu, z prawem dożywocia czy hipoteką.
2. Skup domów – w różnych kondycjach i z różnych roczników.
3. Skup gruntów – w wielu lokalizacjach.
4. Skup kamienic – również kamienic, w których nadal mieszkają lokatorzy.
5. Skup nieruchomości firmowych – komercyjnych, przemysłowych, biurowców.

Dobry skup domów czy skup mieszkań za gotówę może zapewnić kompleksową i fachową obsługę swoich klientów wraz z bezpłatną wyceną nieruchomości. Oferty można sprawdzić online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *