W dobie internetu możemy ściągać pliki mp3 bezpośrednio z portalu z filmami. Jest wiele dostępnych narzędzi online, które nam nie tylko przekonwertują plik, ale także ściągną go na dysk komputera.

Samo pobieranie z youtube jest bardzo proste, wystarczy tylko wejść w odpowiedni filmik z muzyką i skopiować jego łącze. W następnej kolejności znaleźć odpowiedni przetwornik youtube na mp3. Kiedy przetworzenie zakończy się sukcesem, wystarczy tylko nacisnąć przycisk pobierania. W zależności od łącza internetowego, nasz plik po określonym czasie znajdzie się na dysku naszego komputera. Niektóre przetworniki, które znajdziemy na niektórych stronach internetowych posiadają instrukcję obsługi. Dzięki temu łatwemu sposobowi możemy cieszyć się muzyką na naszym komputerze. W internecie możemy znaleźć także muzykę z darmową licencją, gdzie utwory można wykorzystać tworząc klip wideo, oczywiście niekomercyjny. Wszystko jest naprawdę banalnie proste, dzięki dostępnym narzędziom. Istnieją także aplikacje desktopowe, które nie tylko wyszukują muzykę po link, ale także po nazwie.

Istnieje także opcja pobierania kilku utworów naraz. Możemy także pobierać nie tylko samą muzykę, ale także filmiki w formacie mp4 lub avi. Istnieją także inne formaty, jak chociażby mov czy też wmv. Najbardziej popularne jest ściąganie niektórych plików wideo, które chcemy obejrzeć później na dysku naszego komputera. Nie zawsze mamy dostęp do internetu, dlatego film możemy obejrzeć także offline. Konwertery umożliwiają nam przetworzenie różne formaty nie tylko filmowe, ale także muzyczne.

Autor: pobieranie z youtube