Zerwanie może być bardzo bolesne. Gdy chcesz, aby Twoja partnerka do Ciebie wróciła, pamiętaj o tym, że nawet najmniejsze gesty mają znaczenie. Jak odzyskać byłą dziewczynę albo żonę? Z tymi poradami możesz zwiększyć swoje szanse na powrót.

Koniec związku – i co dalej?

Związek może mieć różne przyczyny rozpadu. Zdarza się, że jest to zdrada, częste kłótnie wynikające z braku komunikacji, ale także dłuższa rozłąka lub po prostu wygaśnięcie uczucia do drugiej połówki.

Nie zawsze jednak zerwanie musi oznaczać ostateczne rozstanie się pary. Gdy chcesz zawalczyć o swoją partnerkę, musisz jednak pamiętać o tym, by nie popełnić żadnego błędu, który może przekreślić Cię w jej oczach. Jak odzyskać kobietę która zerwała?

Co zrobić, aby dziewczyna wróciła?

Nie wiesz, jak odzyskać byłą dziewczynę? Oto 5 porad, z którymi możecie łatwiej do siebie wrócić:

1. Gdy rozpad związku był Twoją winą, okaż skruchę i wyjaśnij sytuację, co pozwoli na oczyszczenie atmosfery w związku i rozpoczęcie go od nowa.
2. Nie lamentuj – zamiast tego postaw na konkrety, dzięki czemu Twoja była dziewczyna będzie mogła potraktować Twoje słowa poważnie.
3. Nie nachodź i nie nagabuj dziewczyny – ciągłe dzwonienie, pisanie wiadomości, prośby o spotkanie mogą być bardzo męczące.
4. Daj Wam czas – gdy chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać żonę lub dziewczynę, pamiętaj o tym, by przed prośbą o powrót pozwolić emocjom opaść.
5. Nie rzucaj słów na wiatr – gdy to Ty inicjujesz powrót, w takim przypadku bądź konsekwentny i zadbaj o to, aby do rozpadu związku nie doszło po raz kolejny.