Planujesz otwarcie własnej działalności w Norwegii, ale nie wiesz, jak to zrobić? Potrzebujesz pomocy w obszarze jak księgowość Norwegia i podatki? Sprawdź, gdzie możesz liczyć na fachową i kompleksową obsługę!

Polacy coraz częściej zakładają firmy w Norwegii

Norwegia to jeden z najczęściej obieranych kierunków emigracji wśród Polaków. Część z nich zakłada w tym kraju własną działalność gospodarczą.

Własna firma w Norwegii nie jest skomplikowana w założeniu, a korzystne i przejrzyste składki i podatki w Norwegii powodują, że jej prowadzenie nie jest wymagające.

Najczęściej firmy w Norwegii zakładają Polacy pracujący w branżach budowlano-wykończeniowej, instalacyjnej, medycznej, IT którzy w tym kraju mogą osiągnąć bardzo atrakcyjne zarobki.

Jak założyć i prowadzić biznes w Norwegii jeszcze łatwiej?

Dla osoby, która jeszcze nigdy nie prowadziła własnej firmy, założenie jej w obcym kraju może być dużym wyzwaniem. Chociaż firma w Norwegii może być otwarta także online, związane z tym formalności mogą być dość zawiłe.

Aby otwarcie i prowadzenie biznesu w Norwegii było łatwiejsze, warto sprawdzić ofertę biur rachunkowych, które pomagają Polakom w Norwegii. W ich ofercie znajdują się usługi jak:
– Pomoc w założeniu firmy,
– Księgowość,
– Rozliczenia podatkowe,
– Obsługa kadr i płac.

Wsparcie biura rachunkowego w Norwegii, w którym zatrudnieni są Polacy, pozwala na znacznie prostsze założenie własnej firmy bez obawy o barierę językową. Pracownicy biura mogą także poprowadzić wszystkie sprawy związane z formalnościami firmowymi w imieniu swojego klienta, aby mógł on skupić się na rozwoju działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *