Kobiety ma mastektomii mają zwykle wiele obaw. Protezy piersi są dość drogie, a więc wiele pań obawia się o ich przypadkowe uszkodzenie. Skrajnie wysokie temperatury mogą negatywnie wpłynąć na stan materiału. Nie trzeba jednak martwić się o ograniczenia związane z codziennym życiem. Upały nie obniżają trwałości sztucznej piersi.

Stwardnienie materiału

Proteza piersi może stwardnieć pod wpływem działania bardzo wysokich temperatur. Pierwotnie jest ona dość miękka, a zarazem elastyczna. To właśnie dzięki temu jej użytkowanie jest wyjątkowo wygodne. Nie należy pozostawiać protezy w nasłonecznionym miejscu np. samochodzie. Pamiętajmy, że pudełko nie stanowi żadnego zabezpieczenia. W słoneczny, letni dzień temperatura wewnątrz auta może przekroczyć nawet 80 stopni Celsjusza.

Zagrożeniem dla sztucznej piersi jest również sauna. W tego typu obiektach panują nie tylko wysokie temperatury, ale również wilgoć. Najrozsądniej jest więc ściągać protezę przed udaniem się do takich miejsc.

Możliwość opalania na słońcu

Proteza piersi renomowanego producenta posiada dobre właściwości użytkowe, co zwiększa zakres swobody użytkowania. W zdecydowanej większości przypadków istnieje możliwość opalania się na słońcu. Ryzyko utraty elastyczności materiału znajduje się na bardzo niskim poziomie.

Internetowy sklep dla amazonek to najlepsza propozycja dla pań, które stawiają na szybkie i tanie zakupy. Plusem jest także zróżnicowany asortyment – dostępna jest m.in. bielizna dla amazonek, piżamy, odzież sportowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *